Kiirkaugbussiliin nr 384

Tallinn – Kohtla-Järve – Jõhvi – Sillamäe – Narva
S Õ I D U P L A A N

Kehtib alates: 21.02.2022
Liiklus toimub: Iga päev
Liini teenindab: MK AUTOBUSS AS

Väljumise või saabumise kellaaegPeatuse nimiVäljumise või saabumise kellaaeg
10:00Tallinna bussijaam18:10
10:08**Mustakivi (Tallinn)18:02*
11:17*Teater (Rakvere)-
11:20Rakvere bussijaam-
12:13Kunstide kool/Apteek (K.-J.)16.10
12:15Virumaa kolledž (K.-J.) Postkontor16:08
12:28*(Jõhvi)-
12:30Jõhvi bussijaam15:55
12:50Sillamäe bussijaam15:30
13:15*Tempo (Narva)15:05**
13:16*KK Geneva (Narva)15:03**
-Energia (Narva)15:02**
13:19*Peetri plats (Narva)-
13:20Narva bussjaam15:00

Märkused:

1) * – peatus ainult väljumiseks
2) ** – peatus ainult sisenemiseks