Sõiduplaanid

316

Haapsalu - Risti - Tallinn
Vaata täpsemalt

791

Tallinn – Rakvere – Aseri – Jõhvi – Sillamäe – Narva
Märkused: 1) Tallinnast Rakverre saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Teater“ 2) Tallinnast Jõhvi saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Postkontor“ 3) Tallinnast Narva saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Peetri plats“ 4) Tallinna saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Mustakivi“ 5) Peatus Sillamäe on Tallinn – Narva suunal ainult reisijate väljumiseks ja suunal Narva – Tallinn ainult reisijate sisenemiseks. 6) Väljumisel Tallinnast sõidab buss mööda Odra tn, K. Türnpu tn, Laagna tee, Rahu tee, Peterburi mnt. Saabumisel on marsruut vastupidine.
Vaata täpsemalt

792

Narva – Aseri – Sillamäe – Rakvere – Tallinn
Märkused: 1) Tallinna saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Mustakivi“ 2) Peatus „Sillamäe bussijaam“ on suunal Narva-Tallinn ainult reisijate sisenemiseks 3) Saabumisel Tallinnasse sõidab buss mööda Peterburi mnt, Rahu tee, Laagna tee, K. Türnpu tn, Odra tn, Lastekodu tn.
Vaata täpsemalt

865

Tallinn - Kohtla-Järve - Jõhvi - Sillamäe - Narva
Märkused: 1) Tallinnast K.-Järvele saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Kunstide kool“ 2) Tallinnast Jõhvi saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Postkontor“ 3) Narva saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Peetri plats“ 4) Narvast Kohtla-Järvele saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „L. Koidula“ 5) Kohtla-Järvelt väljumisel on sõitjate sisenemiseks peatus „Apteek“ (kell 17.57) 6) Saabumisel Tallinna on sõitjate väljumiseks peatus „Mustakivi“ 7) Väljumisel Tallinnast sõidab buss mööda Odra tn, K. Türnpu, Laagna tee, Rahu tee ja Peterburi mnt mööda. Saabumisel vastupidine marsruut.
Vaata täpsemalt

866

Tallinn – Kohtla-Järve – Jõhvi – Sillamäe – Narva
Märkused: 1) Tallinnast Rakvere saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Teater“ 2) Tallinnast K.-Järvele saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Kunstide kool“ 3) Tallinnast Jõhvi saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Postkontor“ 4) Narva saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Peetri plats“ 5) Narvast Kohtla-Järvele saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Virumaa Kolledž“ 6) Kohtla-Järvelt väljumisel on sõitjate sisenemiseks peatus „Apteek“ (kell 16.02) 7) Saabumisel Tallinna on sõitjate väljumiseks peatus „Mustakivi“ 8) Väljumisel Tallinnast sõidab buss mööda Odra tn, K. Türnpu, Laagna tee, Rahu tee ja Peterburi mnt mööda. Saabumisel vastupidine marsruut.
Vaata täpsemalt

867

Tallinn – Kohtla-Järve – Jõhvi – Sillamäe – Narva
Märkused: 1) Tallinnast K.-Järvele saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Kunstide kool“ 2) Tallinnast Jõhvi saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Postkontor“ 3) Narva saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Peetri plats“ 4) Narvast Kohtla-Järvele saabumisel on sõitjate väljumiseks peatus „Virumaa kolledž“ 5) Kohtla-Järvelt väljumisel on sõitjate sisenemiseks peatus „Apteek“ (kell 13.57) 6) Saabumisel Tallinna on sõitjate väljumiseks peatus „Mustakivi“ 7) Väljumisel Tallinnast sõidab buss mööda Odra tn, K. Türnpu, Laagna tee, Rahu tee ja Peterburi mnt mööda. Saabumisel vastupidine marsruut.
Vaata täpsemalt

872

Rapla - Kohila - Tallinn
MÄRKUS: 1. Marsruut Tallinnasse sisenemisel on Viljandi mnt, Pärnu mnt, Järvevana tee, Filtri tee, Odra tn ja Lastekodu tn. Väljumisel Juhkentali tn, Odra tn, Filtri tee, Järvevana tee, Pärnu mnt, Viljandi mnt 2. Tallinnasse sisenemisel on peatus "Järve", Tallinnast väljumisel on peatus "Virve"
Vaata täpsemalt

884

Tallinn - Tartu - Põlva - Võru - Haanja
Märkused: 1) Marsruut Tallinnast väljumisel on Juhkentali tn, Odra tn ja Tartu mnt 2) Marsruut Tallinnasse sisenemisel on Tartu mnt, Masina tn ja Lastekodu tn 3) Nõudepeatused sõitjate väljumiseks: 1. Tallinnast Tartusse saabumisel peatused „Lõuna“, „Maarjamõisa“ ja „Pauluse“ 2. Peatus „Koorvere“ (kell 12.16) peatuste „Tartu bussjaam“ ja „Põlva“ vahel 3. Põlvast Tartu saabumisel peatused „Jalaka“ ja „Tarmeko“ 4. Tallinna saabumisel peatus „Lennujaam“
Vaata täpsemalt

887

Tallinn – Märjamaa – Pärnu
Märkused: 1) Saabumisel Pärnusse on sõitjate väljumiseks nõudepeatused „Jänesselja“, „Härma“ ja „Tallinna mnt“ 2) Saabumisel Tallinna on sõitjate väljumiseks nõudepeatus „Järve“ 3) Väljumisel Tallinnast sõidab buss mööda Filtri tee, Järvevana tee, Pärnu mnt, Vabaduse pst, Pärnu mnt. Saabumisel mööda Pärnu mnt, Vabaduse pst, Pärnu mnt, Järvevana tee, Tartu mnt, Masina tn, Lastekodu tn.
Vaata täpsemalt

889

Tallinn - Tartu - Põlva - Võru
Märkused: 1) Marsruut Tallinnast väljumisel on Juhkentali tn, Odra tn ja Tartu mnt 2) Marsruut Tallinnasse sisenemisel on Tartu mnt, Masina tn ja Lastekodu tn 3) Nõudepeatused sõitjate väljumiseks: 1. Tallinnast Tartusse saabumisel peatused ,,Lõuna", ,,Maarjamõisa" ja ,,Pauluse" 2. Peatus ,,Koorvere" (kell 14.46) peatuste ,,Tartu bussjaam" ja ,,Põlva" vahel 3. Põlvast Tartu saabumisel peatused ,,Jalaka" ja ,,Tarmeko" 4. Tallinna saabumisel peatus,,Lennujaam"
Vaata täpsemalt