Kiirkaugbussiliin nr 889

Tallinn – Tartu – Põlva – Võru
S Õ I D U P L A A N

Kehtib alates:
Liiklus toimub: IGA PÄEV
Liini teenindab: MK AUTOBUSS AS

Väljumise või saabumise kellaaegPeatuse nimiVäljumise või saabumise kellaaeg
11.30Tallinna bussijaam21.20
-Lennujaam (Tallinn)20.10*
12.40Mäo20.10
12.59Paia19.51
13.06Adavere19.44
13.12Puhu rist19.38
13.54*Lõuna (Tartu)-
13.55*Maarjamõisa (Tartu)-
13.57*Pauluse (Tartu)-
14.05/14.15Tartu bussijaam18.45/18.50
-Tarmeko (Tartu)18.40*
-Jalaka (Tartu)18.35*
14.26EPT18.28
14.35Kuuste18.22
14.45Risti18.10
14.46*Koorvere-
15.00Põlva bussijaam18.00
15.20Väimela17.35
15.25Võru bussijaam17.30

Märkused:

1) * – peatus ainult väljumiseks
2) ** – peatus ainult sisenemiseks