Kiirkaugbussiliin nr 884

Tallinn – Tartu – Põlva – Võru
S Õ I D U P L A A N

Kehtib alates: 15.08.2020
Liiklus toimub: IGA PÄEV
Liini teenindab: MK AUTOBUSS AS

Väljumise või saabumise kellaaegPeatuse nimiVäljumise või saabumise kellaaeg
09.00Tallinna bussijaam18.55
-Lennujaam18.49*
09.06**Peetri18.47*
09.28Kuivajõe-
09.54Anna17.57
10.10Mäo17.45
10.20Koigi17.31
10.29Paia17.25
10.36Adavere17.19
10.42Puhu rist17.13
11.35/11.45Tartu bussijaam16.15/16.25
-Tarmeko (Tartu)16.10*
-Jalaka (Tartu)16.05*
12:00Kuuste15:50
12.30Põlva bussijaam15.30
12.42Sika teerist15.13
12.50Väimela15.05
12.55Võru bussijaam15.00

Märkused:

1) * – peatus ainult väljumiseks
2) ** – peatus ainult sisenemiseks