Kiirkaugbussiliin nr 865

Tallinn – Kohtla-Järve – Jõhvi – Sillamäe – Narva
S Õ I D U P L A A N

Kehtib alates: 29.01.2021
Liiklus toimub: IGA PÄEV
Liini teenindab: MK AUTOBUSS AS

Väljumise või saabumise kellaaegPeatuse nimiVäljumise või saabumise kellaaeg
12.00Tallinna bussijaam20.00
12.08**Mustakivi19.52*
13.14Sõmeru rist18.42
13.31Sonda keskus18.25
13.42Viru (Kiviõli)18.15
13.47Lüganuse18.10
14.08*Kunstide kool / Apteek17.52**
14.10Kohtla-Järve bussijaam17.50
-Virumaa kolledž17.48*
14.23*Postkontor-
14.25Jõhvi bussijaam17.35
14.45Sillamäe bussijaam17.15
14.50*Sinimäe17.05**
14.55*Laagna17.00**
15.10*Tempo16.50**
15.11*KK Geneva16.48**
-Energia16.47**
15.14*Peetri plats-
15.15Narva bussijaam16.45

Märkused:

1) * – peatus ainult väljumiseks
2) ** – peatus ainult sisenemiseks