Kiirkaugbussiliin nr 792

Narva – Sillamäe – Jõhvi – Kohtla-Järve – Rakvere – Tallinn
S Õ I D U P L A A N

Kehtib alates:
Liiklus toimub: PÜHAPÄEV
Liini teenindab: MK AUTOBUSS AS

Väljumise või saabumise kellaaeg PPeatuse nimiVäljumise või saabumise kellaaeg
18.30Narva bussijaam-
18.32**Energia-
18.33**KK Geneva-
18.35**Tempo-
19.00Sillamäe bussijaam-
19.25Jõhvi bussijaam-
19.38*Virumaa kolledž-
19.40Kohtla-Järve bussijaam-
19.42**Apteek-
20.05Rannu-
20.30Rakvere bussijaam-
21.37*Mustakivi-
21.45Tallinna bussijaam-

Märkused:

1) * – peatus ainult väljumiseks
2) ** – peatus ainult sisenemiseks